O MNIE

adwokat będzin , prawnik , porady prawne , rozwód będzin , spadek , adwokat dąbrowa górnicza , prawnik sosnowiec , alimenty będzin , odszkodowania , dobry adwokat śląsk , dobry prawnik będzin , adwokat czeladź ,

W okresie 2013-2016 odbywałam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, którą ukończyłam uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego i uzyskaniem tytułu zawodowego adwokata.

Uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach z dnia 11.05.2017 roku zostałam wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach - nr wpisu KAT/Adw./1680

  Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w kancelarii adwokackiej adwokata Zbigniewa Żurawskiego w Dąbrowie Górniczej, współpracując jednocześnie z licznymi kancelariami adwokackimi, radcowskimi i prawnymi na Śląsku i w Zagłębiu. Prawnik w Będzinie

  Łączę wiedzę teoretyczną, zdobytą w czasie studiów magisterskich z doświadczeniem praktycznym, wypracowanym podczas współpracy z licznymi renomowanymi kancelariami prawnymi oraz w czasie kilkuletniej aplikacji adwokackiej.  

  Jestem nadto członkiem stowarzyszenia Komandorii Zagłębiowskiej Orderu św. Stanisława z siedzibą w Będzinie, gdzie na podstawie uchwały Walnego Zgromadzenia Komandorii Zagłębiowskiej w Będzinie nr 9/16 z dnia 09.04.2016 r. zostałam powołana z dniem 26.04.2016 r. do sprawowania funkcji Przewodniczącej składu orzekającego Sądu Koleżeńskiego Komandorii.

   Jako adwokat staram się zapewniać pomoc prawną na najwyższym poziomie przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb każdego Klienta oraz zasad etyki adwokackiej. Siedzibą mojej kancelarii adwokackiej jest Będzin.

W mojej kancelarii podstawą relacji z Klientem jest zaufanie, pełna dyskrecja, rzetelne podejście do sprawy oraz wsparcie na każdym jej etapie.

                                                                                                 Prawnik w Będzinie

Jeżeli potrzebna jest pomoc z zakresu prawa karnego, cywilnego ( w tym spadkowego), rodzinnego, gospodarczego czy też z innej gałęzi prawa, to zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę. Chętnie pomogę!  

Udzielam porad prawnych także w systemie ONLINE (za pośrednictwem maila, FB lub telefonicznie).


Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Misiek-Perlik świadczy kompleksową oraz doraźną pomoc prawną w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych, administracyjnych i karnych. Adwokat Katarzyna Misiek-Perlik reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach. Adwokat działa na terenie takich miast jak: Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Katowice. Prawnik w Będzinie

SIEDZIBA KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Misiek-Perlik
ul. 11 Listopada 9 lok. 4, 42-500 Będzin
tel.: +48 508-931-836
e-mail: adwokat@kancelariakp.com.pl